








| Kód produktu: | UHDL12G030SETPLAST |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 410,454 € |
| Cena bez DPH: | 339,218 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 42 kg |
| Specifikace: | Otočná základna |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1711 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 339,218 € | 410,454 € | ||
| 5 + | 322,263 € | 389,939 € | ||
| 10 + | 305,309 € | 369,423 € | ||
| 25 + | 291,728 € | 352,991 € |
Šedý stojan na prospekty Heavy Duty s akrylovými kapsami na 8x A4
Elegantní oboustranný letákový stojan s kovovou konstrukcí s otočnou základnou osazen osmi kapsami na prospekty formátu A4
Stojany řady Heavy Duty jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich prospektů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 31,399 € |
| Cena s DPH | 37,993 € |
| Cena bez DPH: | 63,786 € |
| Cena s DPH | 77,181 € |
| Cena bez DPH: | 60,165 € |
| Cena s DPH | 72,799 € |
| Cena bez DPH: | 19,588 € |
| Cena s DPH | 23,702 € |
| Cena bez DPH: | 31,399 € |
| Cena s DPH | 37,993 € |
| Cena bez DPH: | 63,786 € |
| Cena s DPH | 77,181 € |
| Cena bez DPH: | 56,214 € |
| Cena s DPH | 68,019 € |
| Cena bez DPH: | 76,173 € |
| Cena s DPH | 92,169 € |
| Cena bez DPH: | 334,198 € |
| Cena s DPH | 404,379 € |
| Cena bez DPH: | 200,082 € |
| Cena s DPH | 242,100 € |
| Cena bez DPH: | 105,103 € |
| Cena s DPH | 127,174 € |
| Cena bez DPH: | 11,687 € |
| Cena s DPH | 14,142 € |