








| Kód produktu: | UHDL12G030SETPLAST |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 42 kg |
| Specifikace: | Otočná základna |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1711 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 243,00 Kč | 9 974,03 Kč | ||
| 5 + | 7 831,00 Kč | 9 475,51 Kč | ||
| 10 + | 7 419,00 Kč | 8 976,99 Kč | ||
| 25 + | 7 089,00 Kč | 8 577,69 Kč |
Šedý stojan na prospekty Heavy Duty s akrylovými kapsami na 8x A4
Elegantní oboustranný letákový stojan s kovovou konstrukcí s otočnou základnou osazen osmi kapsami na prospekty formátu A4
Stojany řady Heavy Duty jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich prospektů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 3 912,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 733,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 100,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 541,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 075,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 495,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 871,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 313,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |