










| Kód produktu: | UCUALB00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 384,160 € |
| Cena bez DPH: | 317,488 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1303 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 317,488 € | 384,160 € | ||
| 5 + | 301,601 € | 364,937 € | ||
| 10 + | 285,755 € | 345,764 € | ||
| 20 + | 273,030 € | 330,366 € |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard akrylovým LED
prosvětleným rámečkem A4
Uchycení rámečku s tvrzeným plexisklem dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace ve
stříbrném a černém provedení.
3,5 metrů dlouhý kabel k LED osvětlení, které
ušetří na energiích až 60%.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 223,399 € |
| Cena s DPH | 270,313 € |
| Cena bez DPH: | 164,080 € |
| Cena s DPH | 198,537 € |
| Cena bez DPH: | 50,164 € |
| Cena s DPH | 60,699 € |
| Cena bez DPH: | 90,764 € |
| Cena s DPH | 109,824 € |
| Cena bez DPH: | 8,128 € |
| Cena s DPH | 9,835 € |
| Cena bez DPH: | 67,570 € |
| Cena s DPH | 81,759 € |
| Cena bez DPH: | 12,397 € |
| Cena s DPH | 15,001 € |
| Cena bez DPH: | 74,384 € |
| Cena s DPH | 90,005 € |
| Cena bez DPH: | 14,450 € |
| Cena s DPH | 17,484 € |
| Cena bez DPH: | 242,980 € |
| Cena s DPH | 294,006 € |
| Cena bez DPH: | 130,829 € |
| Cena s DPH | 158,303 € |
| Cena bez DPH: | 35,345 € |
| Cena s DPH | 42,767 € |