










| Kód produktu: | UCUALB00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1303 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7 734,00 Kč | 9 358,14 Kč | ||
| 5 + | 7 347,00 Kč | 8 889,87 Kč | ||
| 10 + | 6 961,00 Kč | 8 422,81 Kč | ||
| 20 + | 6 651,00 Kč | 8 047,71 Kč |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard akrylovým LED
prosvětleným rámečkem A4
Uchycení rámečku s tvrzeným plexisklem dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace ve
stříbrném a černém provedení.
3,5 metrů dlouhý kabel k LED osvětlení, které
ušetří na energiích až 60%.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 639,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 113,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 346,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 218,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 966,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 374,00 Kč |
| Cena s DPH | 452,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |