










| Kód produktu: | IPB-18-A45-IIC-X2 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 329,833 € |
| Cena bez DPH: | 272,589 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 41 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Červená RAL 3000 |
| Výška: | 1780 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Typ zámku: | Cylindrický |
| Cena bez DPH: | 19,984 € |
| Cena s DPH | 24,180 € |
| Cena bez DPH: | 19,984 € |
| Cena s DPH | 24,180 € |
| Cena bez DPH: | 70,538 € |
| Cena s DPH | 85,350 € |
| Cena bez DPH: | 443,824 € |
| Cena s DPH | 537,027 € |
| Cena bez DPH: | 317,604 € |
| Cena s DPH | 384,300 € |
| Cena bez DPH: | 324,251 € |
| Cena s DPH | 392,344 € |
| Cena bez DPH: | 272,507 € |
| Cena s DPH | 329,734 € |
| Cena bez DPH: | 286,336 € |
| Cena s DPH | 346,466 € |
| Cena bez DPH: | 282,807 € |
| Cena s DPH | 342,196 € |
| Cena bez DPH: | 486,172 € |
| Cena s DPH | 588,268 € |
| Cena bez DPH: | 19,984 € |
| Cena s DPH | 24,180 € |
| Cena bez DPH: | 304,391 € |
| Cena s DPH | 368,313 € |
| Cena bez DPH: | 633,894 € |
| Cena s DPH | 767,012 € |
| Cena bez DPH: | 19,984 € |
| Cena s DPH | 24,180 € |
| Cena bez DPH: | 70,538 € |
| Cena s DPH | 85,350 € |