













| Kód produktu: | IPA-18-A55-IIC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 369,983 € |
| Cena bez DPH: | 305,771 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 54 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Červená RAL 3000 |
| Výška: | 1780 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Počet polic: | 2 ks |
| Typ zámku: | Cylindrický |
| Cena bez DPH: | 20,074 € |
| Cena s DPH | 24,290 € |
| Cena bez DPH: | 20,074 € |
| Cena s DPH | 24,290 € |
| Cena bez DPH: | 70,857 € |
| Cena s DPH | 85,737 € |
| Cena bez DPH: | 329,308 € |
| Cena s DPH | 398,462 € |
| Cena bez DPH: | 20,074 € |
| Cena s DPH | 24,290 € |
| Cena bez DPH: | 319,044 € |
| Cena s DPH | 386,043 € |
| Cena bez DPH: | 325,721 € |
| Cena s DPH | 394,123 € |
| Cena bez DPH: | 273,825 € |
| Cena s DPH | 331,329 € |
| Cena bez DPH: | 517,230 € |
| Cena s DPH | 625,848 € |
| Cena bez DPH: | 70,857 € |
| Cena s DPH | 85,737 € |
| Cena bez DPH: | 488,376 € |
| Cena s DPH | 590,935 € |
| Cena bez DPH: | 284,089 € |
| Cena s DPH | 343,748 € |
| Cena bez DPH: | 636,768 € |
| Cena s DPH | 770,490 € |
| Cena bez DPH: | 273,743 € |
| Cena s DPH | 331,229 € |
| Cena bez DPH: | 20,074 € |
| Cena s DPH | 24,290 € |