

| Kód produktu: | 172404 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 114,175 € |
| Cena bez DPH: | 94,360 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,329 kg |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 75 mm |
| Délka: | 596 m |
| Tloušťka: | 0,8 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 104,158 € |
| Cena s DPH | 126,031 € |
| Cena bez DPH: | 100,329 € |
| Cena s DPH | 121,399 € |
| Cena bez DPH: | 126,389 € |
| Cena s DPH | 152,931 € |
| Cena bez DPH: | 68,958 € |
| Cena s DPH | 83,440 € |
| Cena bez DPH: | 5,558 € |
| Cena s DPH | 6,725 € |
| Cena bez DPH: | 55,908 € |
| Cena s DPH | 67,648 € |
| Cena bez DPH: | 5,558 € |
| Cena s DPH | 6,725 € |
| Cena bez DPH: | 10,498 € |
| Cena s DPH | 12,703 € |
| Cena bez DPH: | 116,097 € |
| Cena s DPH | 140,478 € |
| Cena bez DPH: | 116,097 € |
| Cena s DPH | 140,478 € |
| Cena bez DPH: | 47,056 € |
| Cena s DPH | 56,938 € |
| Cena bez DPH: | 10,498 € |
| Cena s DPH | 12,703 € |