










| Kód produktu: | UZZE01B1A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 198,520 € |
| Cena bez DPH: | 164,066 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1345 mm |
| Šířka: | 261 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Kapacita: | 5x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 164,066 € | 198,520 € | ||
| 3 + | 155,852 € | 188,581 € | ||
| 5 + | 147,639 € | 178,643 € | ||
| 10 + | 141,068 € | 170,692 € |
Mobilní skládací stojan na letáky Zick-Zack Portable 5x A4 - Černý
Robustní a zároveň elegantní kovový stojan na prospekty s 5ti kapsami na prospekty formátu A4 a spodní plochou na logo. Stojan je robusní a zároveň elegantní díky uspořádání kovových kapes a kovové konstrukce. Ve spodní části je plocha kam lze umístit například logo.
Dodáváno včetně přenosné transportní tašky.
Ve složeném stavu je velikost 261x445x340 mm (ŠxVxH)
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 132,567 € |
| Cena s DPH | 160,406 € |
| Cena bez DPH: | 23,326 € |
| Cena s DPH | 28,225 € |
| Cena bez DPH: | 10,226 € |
| Cena s DPH | 12,373 € |
| Cena bez DPH: | 55,852 € |
| Cena s DPH | 67,581 € |
| Cena bez DPH: | 34,949 € |
| Cena s DPH | 42,288 € |
| Cena bez DPH: | 103,368 € |
| Cena s DPH | 125,075 € |
| Cena bez DPH: | 16,345 € |
| Cena s DPH | 19,777 € |
| Cena bez DPH: | 365,503 € |
| Cena s DPH | 442,259 € |
| Cena bez DPH: | 326,735 € |
| Cena s DPH | 395,349 € |
| Cena bez DPH: | 130,678 € |
| Cena s DPH | 158,120 € |
| Cena bez DPH: | 47,803 € |
| Cena s DPH | 57,841 € |
| Cena bez DPH: | 64,435 € |
| Cena s DPH | 77,967 € |