










| Kód produktu: | UZZE01B1A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 833,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 995,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1345 mm |
| Šířka: | 261 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Kapacita: | 5x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 995,00 Kč | 4 833,95 Kč | ||
| 3 + | 3 795,00 Kč | 4 591,95 Kč | ||
| 5 + | 3 595,00 Kč | 4 349,95 Kč | ||
| 10 + | 3 435,00 Kč | 4 156,35 Kč |
Mobilní skládací stojan na letáky Zick-Zack Portable 5x A4 - Černý
Robustní a zároveň elegantní kovový stojan na prospekty s 5ti kapsami na prospekty formátu A4 a spodní plochou na logo. Stojan je robusní a zároveň elegantní díky uspořádání kovových kapes a kovové konstrukce. Ve spodní části je plocha kam lze umístit například logo.
Dodáváno včetně přenosné transportní tašky.
Ve složeném stavu je velikost 261x445x340 mm (ŠxVxH)
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 487,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 639,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 687,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 252,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 035,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 672,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 645,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 369,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 706,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |