






| Kód produktu: | PMPZEDUPA4CASEBL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 171,292 € |
| Cena bez DPH: | 141,564 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1460 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 141,564 € | 171,292 € | ||
| 3 + | 134,486 € | 162,728 € | ||
| 5 + | 127,407 € | 154,163 € | ||
| 10 + | 121,728 € | 147,291 € |
Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP na 6x A4 s odnosným kufrem - Černý
Stojan s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.
Kvalitní povrchová úprava z eloxovaného hliníku s kombinací Akrylátovho skla
Rozměr postaveného stojanu 1460x256x370 mm (VxŠxH)
Rozměr složeného stojanu 110x256x400 mm (VxŠxH)
Dodáváno včetně přepravního kufříku
| Cena bez DPH: | 149,053 € |
| Cena s DPH | 180,355 € |
| Cena bez DPH: | 90,988 € |
| Cena s DPH | 110,095 € |
| Cena bez DPH: | 150,823 € |
| Cena s DPH | 182,496 € |
| Cena bez DPH: | 131,811 € |
| Cena s DPH | 159,491 € |
| Cena bez DPH: | 82,016 € |
| Cena s DPH | 99,240 € |
| Cena bez DPH: | 369,506 € |
| Cena s DPH | 447,102 € |
| Cena bez DPH: | 27,284 € |
| Cena s DPH | 33,014 € |
| Cena bez DPH: | 341,399 € |
| Cena s DPH | 413,093 € |
| Cena bez DPH: | 6,708 € |
| Cena s DPH | 8,116 € |
| Cena bez DPH: | 30,494 € |
| Cena s DPH | 36,898 € |
| Cena bez DPH: | 550,617 € |
| Cena s DPH | 666,247 € |
| Cena bez DPH: | 106,667 € |
| Cena s DPH | 129,067 € |