






| Kód produktu: | PMPZEDUPA4CASEBL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 162,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 440,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1460 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Skládací |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 440,00 Kč | 4 162,40 Kč | ||
| 3 + | 3 268,00 Kč | 3 954,28 Kč | ||
| 5 + | 3 096,00 Kč | 3 746,16 Kč | ||
| 10 + | 2 958,00 Kč | 3 579,18 Kč |
Mobilní oboustranný skládací stojan na letáky ZED UP na 6x A4 s odnosným kufrem - Černý
Stojan s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů. Nový profil stojanu vytváří ucelený atraktivní design.
Stojan ZED UP je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.
Kvalitní povrchová úprava z eloxovaného hliníku s kombinací Akrylátovho skla
Rozměr postaveného stojanu 1460x256x370 mm (VxŠxH)
Rozměr složeného stojanu 110x256x400 mm (VxŠxH)
Dodáváno včetně přepravního kufříku
| Cena bez DPH: | 1 854,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 243,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 263,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 998,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 659,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 057,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 833,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 145,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 385,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 445,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 748,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 560,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 887,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 578,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 228,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 905,88 Kč |