




| Kód produktu: | UTBP0S1012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 86,269 € |
| Cena bez DPH: | 71,296 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,73 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 175x4,9 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 630 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 305 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 71,296 € | 86,269 € | ||
| 10 + | 57,489 € | 69,562 € | ||
| 20 + | 54,448 € | 65,882 € | ||
| 50 + | 52,024 € | 62,949 € |
Puzzle Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Krychlový, skládací uzamykatelný box v čirém provedení. K dispozici ve dvou velikostech a dalších dvou variántách s přídavným prostorem pro informaci.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 28,190 € |
| Cena s DPH | 34,110 € |
| Cena bez DPH: | 104,870 € |
| Cena s DPH | 126,892 € |
| Cena bez DPH: | 37,313 € |
| Cena s DPH | 45,148 € |
| Cena bez DPH: | 119,375 € |
| Cena s DPH | 144,444 € |
| Cena bez DPH: | 43,723 € |
| Cena s DPH | 52,905 € |
| Cena bez DPH: | 89,624 € |
| Cena s DPH | 108,445 € |
| Cena bez DPH: | 43,723 € |
| Cena s DPH | 52,905 € |
| Cena bez DPH: | 29,669 € |
| Cena s DPH | 35,900 € |
| Cena bez DPH: | 53,626 € |
| Cena s DPH | 64,888 € |
| Cena bez DPH: | 81,899 € |
| Cena s DPH | 99,097 € |
| Cena bez DPH: | 28,683 € |
| Cena s DPH | 34,706 € |
| Cena bez DPH: | 28,683 € |
| Cena s DPH | 34,706 € |