











| Kód produktu: | SCT15xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 585,347 € |
| Cena bez DPH: | 483,758 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 51 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 26,59 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1118x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1245 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 483,758 € | 585,347 € | ||
| 5 + | 459,539 € | 556,043 € | ||
| 10 + | 435,362 € | 526,788 € | ||
| 20 + | 415,995 € | 503,354 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 15xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 374,465 € |
| Cena s DPH | 453,103 € |
| Cena bez DPH: | 379,317 € |
| Cena s DPH | 458,974 € |
| Cena bez DPH: | 309,745 € |
| Cena s DPH | 374,792 € |
| Cena bez DPH: | 26,850 € |
| Cena s DPH | 32,489 € |
| Cena bez DPH: | 273,849 € |
| Cena s DPH | 331,357 € |
| Cena bez DPH: | 81,949 € |
| Cena s DPH | 99,158 € |
| Cena bez DPH: | 205,016 € |
| Cena s DPH | 248,070 € |
| Cena bez DPH: | 82,977 € |
| Cena s DPH | 100,402 € |
| Cena bez DPH: | 245,806 € |
| Cena s DPH | 297,425 € |
| Cena bez DPH: | 467,558 € |
| Cena s DPH | 565,745 € |
| Cena bez DPH: | 452,508 € |
| Cena s DPH | 547,535 € |
| Cena bez DPH: | 6,250 € |
| Cena s DPH | 7,563 € |
| Cena bez DPH: | 422,697 € |
| Cena s DPH | 511,464 € |
| Cena bez DPH: | 75,082 € |
| Cena s DPH | 90,850 € |