











| Kód produktu: | SCT15xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14 235,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 765,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 51 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 26,59 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1118x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1245 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11 765,00 Kč | 14 235,65 Kč | ||
| 5 + | 11 176,00 Kč | 13 522,96 Kč | ||
| 10 + | 10 588,00 Kč | 12 811,48 Kč | ||
| 20 + | 10 117,00 Kč | 12 241,57 Kč |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 15xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 9 107,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 019,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 162,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 166,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 005,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 316,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 638,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 821,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 979,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 864,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 944,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 689,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 883,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 773,00 Kč |
| Cena s DPH | 17 875,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |