



| Kód produktu: | 487223 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 40 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,08 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 203x290 mm |
| Specifikace: | Samolepící |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 235 mm |
| Šířka: | 322 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 207,00 Kč | 250,47 Kč | ||
| 10 + | 176,00 Kč | 212,96 Kč | ||
| 50 + | 165,00 Kč | 199,65 Kč | ||
| 100 + | 155,00 Kč | 187,55 Kč |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME pro letáky formátu A4 - Stříbrný
Magnetický rám DURABLE s celoplošně lepící zadní plochou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do 55°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně.
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a až 100x znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,00 Kč |
| Cena s DPH | 225,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| Cena s DPH | 802,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 687,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,00 Kč |
| Cena s DPH | 187,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,00 Kč |
| Cena s DPH | 187,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 159,72 Kč |