



| Kód produktu: | 487201 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 10,293 € |
| Cena bez DPH: | 8,506 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 34 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,08 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 203x290 mm |
| Specifikace: | Samolepící |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 235 mm |
| Šířka: | 322 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,506 € | 10,293 € | ||
| 10 + | 7,232 € | 8,751 € | ||
| 50 + | 6,780 € | 8,204 € | ||
| 100 + | 6,369 € | 7,707 € |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME pro letáky formátu A4 - Černý
Magnetický rám DURABLE s celoplošně lepící zadní plochou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do 55°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně.
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a až 100x znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 8,506 € |
| Cena s DPH | 10,293 € |
| Cena bez DPH: | 37,313 € |
| Cena s DPH | 45,148 € |
| Cena bez DPH: | 10,355 € |
| Cena s DPH | 12,530 € |
| Cena bez DPH: | 32,916 € |
| Cena s DPH | 39,828 € |
| Cena bez DPH: | 27,573 € |
| Cena s DPH | 33,364 € |
| Cena bez DPH: | 75,735 € |
| Cena s DPH | 91,639 € |
| Cena bez DPH: | 29,998 € |
| Cena s DPH | 36,298 € |
| Cena bez DPH: | 224,286 € |
| Cena s DPH | 271,386 € |
| Cena bez DPH: | 66,571 € |
| Cena s DPH | 80,551 € |
| Cena bez DPH: | 24,491 € |
| Cena s DPH | 29,635 € |
| Cena bez DPH: | 76,762 € |
| Cena s DPH | 92,882 € |
| Cena bez DPH: | 98,212 € |
| Cena s DPH | 118,837 € |