



| Kód produktu: | 487201 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 34 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,08 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 203x290 mm |
| Specifikace: | Samolepící |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 235 mm |
| Šířka: | 322 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 207,00 Kč | 250,47 Kč | ||
| 10 + | 176,00 Kč | 212,96 Kč | ||
| 50 + | 165,00 Kč | 199,65 Kč | ||
| 100 + | 155,00 Kč | 187,55 Kč |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME pro letáky formátu A4 - Černý
Magnetický rám DURABLE s celoplošně lepící zadní plochou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do 55°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně.
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a až 100x znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 3 665,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 434,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 631,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 616,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 745,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 213,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 467,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 242,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 689,70 Kč |