

| Kód produktu: | 179707 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 140,535 € |
| Cena bez DPH: | 116,145 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,581 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 313 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| Hloubka: | 1,7 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 116,145 € |
| Cena s DPH | 140,535 € |
| Cena bez DPH: | 10,502 € |
| Cena s DPH | 12,708 € |
| Cena bez DPH: | 120,140 € |
| Cena s DPH | 145,369 € |
| Cena bez DPH: | 50,494 € |
| Cena s DPH | 61,098 € |
| Cena bez DPH: | 145,222 € |
| Cena s DPH | 175,719 € |
| Cena bez DPH: | 91,557 € |
| Cena s DPH | 110,784 € |
| Cena bez DPH: | 101,359 € |
| Cena s DPH | 122,645 € |
| Cena bez DPH: | 57,455 € |
| Cena s DPH | 69,520 € |
| Cena bez DPH: | 75,824 € |
| Cena s DPH | 91,747 € |
| Cena bez DPH: | 116,145 € |
| Cena s DPH | 140,535 € |
| Cena bez DPH: | 104,201 € |
| Cena s DPH | 126,083 € |
| Cena bez DPH: | 71,664 € |
| Cena s DPH | 86,713 € |