




| Kód produktu: | TBA1M |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 514,647 € |
| Cena bez DPH: | 425,328 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 17,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1810 mm |
| Šířka: | 744 mm |
| Hloubka: | 645 mm |
| Kapacita: | 3x A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | Třístranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 425,328 € | 514,647 € | ||
| 5 + | 404,023 € | 488,868 € | ||
| 10 + | 382,759 € | 463,138 € | ||
| 20 + | 365,764 € | 442,574 € |
Třístranný stojan TRI BOARD o výšce 1810 mm, na němž jsou umístěny 3 klaprámy formátu A1 (594x841mm). Stojan je velmi stabilní, má eloxované hliníkové nohy. Zadní strana rámů je vyrobena z nerezového kovu a je chráněna pro nárazům. Antireflexní folie s UV filtrem chrání plakát proti vyblednutí.
Stojan lze nechat v prostoru jako volně stojící, nebo napevno přišroubovat k zemi. Do rámů lze přikoupit voděvzdorné kapsy na prospekty a využívat ho tak i v exteriéru.
| Cena bez DPH: | 523,030 € |
| Cena s DPH | 632,866 € |
| Cena bez DPH: | 6,568 € |
| Cena s DPH | 7,947 € |
| Cena bez DPH: | 22,044 € |
| Cena s DPH | 26,674 € |
| Cena bez DPH: | 16,338 € |
| Cena s DPH | 19,769 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 61,412 € |
| Cena s DPH | 74,309 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 124,959 € |
| Cena s DPH | 151,200 € |
| Cena bez DPH: | 29,967 € |
| Cena s DPH | 36,260 € |
| Cena bez DPH: | 28,571 € |
| Cena s DPH | 34,571 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 189,080 € |
| Cena s DPH | 228,787 € |
| Cena bez DPH: | 106,404 € |
| Cena s DPH | 128,749 € |
| Cena bez DPH: | 37,274 € |
| Cena s DPH | 45,102 € |
| Cena bez DPH: | 16,338 € |
| Cena s DPH | 19,769 € |
| Cena bez DPH: | 7,471 € |
| Cena s DPH | 9,040 € |