




| Kód produktu: | TBA1M |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12 536,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 361,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 17,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1810 mm |
| Šířka: | 744 mm |
| Hloubka: | 645 mm |
| Kapacita: | 3x A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | Třístranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10 361,00 Kč | 12 536,81 Kč | ||
| 5 + | 9 842,00 Kč | 11 908,82 Kč | ||
| 10 + | 9 324,00 Kč | 11 282,04 Kč | ||
| 20 + | 8 910,00 Kč | 10 781,10 Kč |
Třístranný stojan TRI BOARD o výšce 1810 mm, na němž jsou umístěny 3 klaprámy formátu A1 (594x841mm). Stojan je velmi stabilní, má eloxované hliníkové nohy. Zadní strana rámů je vyrobena z nerezového kovu a je chráněna pro nárazům. Antireflexní folie s UV filtrem chrání plakát proti vyblednutí.
Stojan lze nechat v prostoru jako volně stojící, nebo napevno přišroubovat k zemi. Do rámů lze přikoupit voděvzdorné kapsy na prospekty a využívat ho tak i v exteriéru.
| Cena bez DPH: | 12 741,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 416,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 649,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 398,00 Kč |
| Cena s DPH | 481,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 308,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 422,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 904,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 723,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 898,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 976,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 414,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 710,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 334,00 Kč |
| Cena s DPH | 404,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 098,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,00 Kč |
| Cena s DPH | 721,16 Kč |