




| Kód produktu: | UMDS148N30 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 19,265 € |
| Cena bez DPH: | 15,921 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | 300x148 mm |
| Výška: | 148 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Umístění: | Na stůl |
Recepční Info stojánek na stůl s vyměnitelným systémem
Hliníkový zaoblený rámeček vhodný pro recepce, restaurace, kavárny, hotely a podobně.
Praktický výrobek do kterého lze vkládat vlastní informace vytištěné přímo z kancelářské tiskárny.
Do stojánku může být vložena i plastová deska do tloušťky až 1 mm
| Cena bez DPH: | 12,844 € |
| Cena s DPH | 15,541 € |
| Cena bez DPH: | 8,535 € |
| Cena s DPH | 10,327 € |
| Cena bez DPH: | 9,151 € |
| Cena s DPH | 11,072 € |
| Cena bez DPH: | 11,900 € |
| Cena s DPH | 14,399 € |
| Cena bez DPH: | 12,310 € |
| Cena s DPH | 14,895 € |
| Cena bez DPH: | 14,075 € |
| Cena s DPH | 17,030 € |
| Cena bez DPH: | 10,464 € |
| Cena s DPH | 12,661 € |
| Cena bez DPH: | 10,053 € |
| Cena s DPH | 12,165 € |
| Cena bez DPH: | 7,509 € |
| Cena s DPH | 9,086 € |