















| Kód produktu: | UWCHPN0210 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,231 € |
| Cena bez DPH: | 4,323 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 103 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,172 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,323 € | 5,231 € | ||
| 10 + | 4,199 € | 5,081 € | ||
| 30 + | 4,035 € | 4,882 € | ||
| 50 + | 3,788 € | 4,583 € |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 210 mm (A4) - Přírodní
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 2,676 € |
| Cena s DPH | 3,238 € |
| Cena bez DPH: | 8,069 € |
| Cena s DPH | 9,764 € |
| Cena bez DPH: | 3,458 € |
| Cena s DPH | 4,184 € |
| Cena bez DPH: | 20,914 € |
| Cena s DPH | 25,306 € |
| Cena bez DPH: | 14,656 € |
| Cena s DPH | 17,734 € |
| Cena bez DPH: | 11,198 € |
| Cena s DPH | 13,550 € |
| Cena bez DPH: | 14,656 € |
| Cena s DPH | 17,734 € |
| Cena bez DPH: | 41,169 € |
| Cena s DPH | 49,815 € |
| Cena bez DPH: | 6,299 € |
| Cena s DPH | 7,622 € |
| Cena bez DPH: | 135,282 € |
| Cena s DPH | 163,691 € |
| Cena bez DPH: | 21,490 € |
| Cena s DPH | 26,003 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| Cena s DPH | 3,487 € |
| Cena bez DPH: | 4,323 € |
| Cena s DPH | 5,231 € |
| Cena bez DPH: | 11,198 € |
| Cena s DPH | 13,550 € |
| Cena bez DPH: | 14,944 € |
| Cena s DPH | 18,083 € |