















| Kód produktu: | UWCHPD0070 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,481 € |
| Cena bez DPH: | 2,877 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 172 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,061 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,877 € | 3,481 € | ||
| 10 + | 2,794 € | 3,381 € | ||
| 30 + | 2,671 € | 3,232 € | ||
| 50 + | 2,548 € | 3,083 € |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 70 mm - Tmavě hnědý
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 0,986 € |
| Cena s DPH | 1,193 € |
| Cena bez DPH: | 2,712 € |
| Cena s DPH | 3,282 € |
| Cena bez DPH: | 1,315 € |
| Cena s DPH | 1,591 € |
| Cena bez DPH: | 11,177 € |
| Cena s DPH | 13,525 € |
| Cena bez DPH: | 182,453 € |
| Cena s DPH | 220,768 € |
| Cena bez DPH: | 8,178 € |
| Cena s DPH | 9,895 € |
| Cena bez DPH: | 14,629 € |
| Cena s DPH | 17,701 € |
| Cena bez DPH: | 14,629 € |
| Cena s DPH | 17,701 € |
| Cena bez DPH: | 14,917 € |
| Cena s DPH | 18,049 € |
| Cena bez DPH: | 11,301 € |
| Cena s DPH | 13,674 € |
| Cena bez DPH: | 7,273 € |
| Cena s DPH | 8,801 € |
| Cena bez DPH: | 14,300 € |
| Cena s DPH | 17,303 € |
| Cena bez DPH: | 2,589 € |
| Cena s DPH | 3,133 € |
| Cena bez DPH: | 11,177 € |
| Cena s DPH | 13,525 € |
| Cena bez DPH: | 10,191 € |
| Cena s DPH | 12,331 € |