| Kód produktu: | PVC-S3-60x80-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,142 € |
| Cena bez DPH: | 0,944 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 60x80 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,944 € | 1,142 € | ||
| 25 + | 0,907 € | 1,097 € | ||
| 50 + | 0,866 € | 1,047 € | ||
| 100 + | 0,824 € | 0,998 € |
PVC Stojánek tvar A - jednostranný s Matným povrchem, formát 60x80 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,076 € |
| Cena s DPH | 1,302 € |
| Cena bez DPH: | 1,138 € |
| Cena s DPH | 1,377 € |
| Cena bez DPH: | 0,899 € |
| Cena s DPH | 1,087 € |
| Cena bez DPH: | 1,987 € |
| Cena s DPH | 2,404 € |
| Cena bez DPH: | 0,948 € |
| Cena s DPH | 1,147 € |
| Cena bez DPH: | 0,890 € |
| Cena s DPH | 1,077 € |
| Cena bez DPH: | 0,899 € |
| Cena s DPH | 1,087 € |
| Cena bez DPH: | 1,748 € |
| Cena s DPH | 2,115 € |
| Cena bez DPH: | 1,138 € |
| Cena s DPH | 1,377 € |
| Cena bez DPH: | 0,899 € |
| Cena s DPH | 1,087 € |
| Cena bez DPH: | 0,919 € |
| Cena s DPH | 1,112 € |
| Cena bez DPH: | 0,899 € |
| Cena s DPH | 1,087 € |