| Kód produktu: | PVC-S3-60x120-S-LESK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,296 € |
| Cena bez DPH: | 1,071 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 60x120 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Lesklý |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,071 € | 1,296 € | ||
| 25 + | 1,026 € | 1,242 € | ||
| 50 + | 0,944 € | 1,142 € | ||
| 100 + | 0,903 € | 1,093 € |
PVC Stojánek tvar A - jednostranný s Lesklým povrchem, formát 60x120 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm.
K dispozici v eshopu i varianta s Matným povrchem, který je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 0,944 € |
| Cena s DPH | 1,142 € |
| Cena bez DPH: | 0,891 € |
| Cena s DPH | 1,078 € |
| Cena bez DPH: | 0,895 € |
| Cena s DPH | 1,083 € |
| Cena bez DPH: | 1,741 € |
| Cena s DPH | 2,106 € |
| Cena bez DPH: | 0,895 € |
| Cena s DPH | 1,083 € |
| Cena bez DPH: | 0,878 € |
| Cena s DPH | 1,063 € |
| Cena bez DPH: | 0,878 € |
| Cena s DPH | 1,063 € |
| Cena bez DPH: | 0,915 € |
| Cena s DPH | 1,108 € |
| Cena bez DPH: | 2,340 € |
| Cena s DPH | 2,831 € |
| Cena bez DPH: | 0,940 € |
| Cena s DPH | 1,137 € |
| Cena bez DPH: | 0,969 € |
| Cena s DPH | 1,172 € |
| Cena bez DPH: | 1,071 € |
| Cena s DPH | 1,296 € |