






| Kód produktu: | VR2-24-800F |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 140,758 € |
| Cena bez DPH: | 942,775 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 79 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 2000 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Přední výplň: | Sklo ESG 4 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 942,775 € | 1 140,758 € | ||
| 5 + | 905,049 € | 1 095,110 € | ||
| 10 + | 867,365 € | 1 049,511 € | ||
| 20 + | 839,080 € | 1 015,287 € |
Prosklená Produktová Vitrína s hranatým hliníkovým profilem stříbrné barvy 800x400 mm
Vitrína se čtyřmi nastavitelnými skleněnými policemi s nosností každé až 8 kg.
Vnější skla vitrín jsou z tvrzeného bezpečnostního ESG skla, jsou tedy odolné a bezpečné.
Dvoukřídlé přední dveře jsou uzamykatelné díky válcovému zámku.
Skleněné vitríny jsou vhodné do obchodů, átria obchodních center, na výstavy, recepce, muzea, showroomy, vzorkovny a podobně.
Expedice na Europaletách
| Cena bez DPH: | 933,621 € |
| Cena s DPH | 1 129,681 € |