







| Kód produktu: | UFN000N118 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 34,365 € |
| Cena bez DPH: | 28,401 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,57 kg |
| Rozměr prospektu: | 1180 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
| Délka: | 1205 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 28,401 € | 34,365 € | ||
| 10 + | 27,001 € | 32,672 € | ||
| 20 + | 25,561 € | 30,929 € | ||
| 50 + | 24,408 € | 29,534 € |
Nástěnná prezentační Memo Lišta - Fast Note pro uchycení papírů až do šíře 1180 mm
Lišta Fast Note pro velmi snadnou prezentaci skic, návrhů, prezentací a jiných informací. Skvělé pro firemní jednací prostory. Dokumenty zasunete zespodu do profilu a ty jsou fixovány kuličkami ve vlastním profilu, pro vysunutí stačí jen silněji dokumenty vytáhnout směrem k sobě.
Tenký a kompaktní design lišty. Standardní barva je eloxovaný hliník.
Můžete buď uchytit výrobek na zeď tím, že upevníte pomocí šroubů v otvorech na profilu, nebo použijete oboustrannou pásku v jakémkoli daném místě.
Souprava pro upevnění (šroubová a oboustranná páska) a příručka jsou dodávány s každým výrobkem.
Vhodné pro použití plakátů / min. Tloušťky 100 až 800 mikrometrů.
| Cena bez DPH: | 252,233 € |
| Cena s DPH | 305,202 € |
| Cena bez DPH: | 5,639 € |
| Cena s DPH | 6,823 € |
| Cena bez DPH: | 2,305 € |
| Cena s DPH | 2,789 € |
| Cena bez DPH: | 57,090 € |
| Cena s DPH | 69,079 € |
| Cena bez DPH: | 7,121 € |
| Cena s DPH | 8,616 € |
| Cena bez DPH: | 8,520 € |
| Cena s DPH | 10,310 € |
| Cena bez DPH: | 283,268 € |
| Cena s DPH | 342,754 € |
| Cena bez DPH: | 103,602 € |
| Cena s DPH | 125,358 € |
| Cena bez DPH: | 53,962 € |
| Cena s DPH | 65,294 € |
| Cena bez DPH: | 45,647 € |
| Cena s DPH | 55,233 € |
| Cena bez DPH: | 135,007 € |
| Cena s DPH | 163,359 € |
| Cena bez DPH: | 189,586 € |
| Cena s DPH | 229,399 € |