







| Kód produktu: | UFN000N118 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,57 kg |
| Rozměr prospektu: | 1180 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
| Délka: | 1205 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 690,00 Kč | 834,90 Kč | ||
| 10 + | 656,00 Kč | 793,76 Kč | ||
| 20 + | 621,00 Kč | 751,41 Kč | ||
| 50 + | 593,00 Kč | 717,53 Kč |
Nástěnná prezentační Memo Lišta - Fast Note pro uchycení papírů až do šíře 1180 mm
Lišta Fast Note pro velmi snadnou prezentaci skic, návrhů, prezentací a jiných informací. Skvělé pro firemní jednací prostory. Dokumenty zasunete zespodu do profilu a ty jsou fixovány kuličkami ve vlastním profilu, pro vysunutí stačí jen silněji dokumenty vytáhnout směrem k sobě.
Tenký a kompaktní design lišty. Standardní barva je eloxovaný hliník.
Můžete buď uchytit výrobek na zeď tím, že upevníte pomocí šroubů v otvorech na profilu, nebo použijete oboustrannou pásku v jakémkoli daném místě.
Souprava pro upevnění (šroubová a oboustranná páska) a příručka jsou dodávány s každým výrobkem.
Vhodné pro použití plakátů / min. Tloušťky 100 až 800 mikrometrů.
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 836,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 311,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 586,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 732,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 769,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,20 Kč |
| Cena s DPH | 90,99 Kč |