






| Kód produktu: | UCIB0000A4x3A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 67,316 € |
| Cena bez DPH: | 55,633 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,47 kg |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
Nástěnný klip pro uchycení poznámek formou papíru formátu A4
Těžká a tvarovaná hliníková klipová deska je určena pro nejnáročnější prostředí, jako je zdravotní péče, kanceláře, catering a veškeré venkovní práce. Hladký povrch umožňuje snadné čištění výrobku. Je vybaven stříbrným eloxovaným, silným a velkokapacitním klipem. Kulaté rohy umožňují bezpečné používání v pracovních prostorech. Standardní se zasunovatelným závěsným hákem a magnetem na zadní straně.
Dodáváno včetně zadní nástěnné lišty k jednoduchému uchycení magnetických kapes.
| Cena bez DPH: | 161,595 € |
| Cena s DPH | 195,530 € |
| Cena bez DPH: | 45,600 € |
| Cena s DPH | 55,176 € |
| Cena bez DPH: | 60,197 € |
| Cena s DPH | 72,839 € |
| Cena bez DPH: | 61,513 € |
| Cena s DPH | 74,431 € |
| Cena bez DPH: | 246,464 € |
| Cena s DPH | 298,221 € |
| Cena bez DPH: | 74,548 € |
| Cena s DPH | 90,203 € |
| Cena bez DPH: | 8,059 € |
| Cena s DPH | 9,752 € |
| Cena bez DPH: | 103,495 € |
| Cena s DPH | 125,229 € |
| Cena bez DPH: | 53,660 € |
| Cena s DPH | 64,928 € |
| Cena bez DPH: | 134,868 € |
| Cena s DPH | 163,191 € |
| Cena bez DPH: | 43,750 € |
| Cena s DPH | 52,938 € |
| Cena bez DPH: | 66,406 € |
| Cena s DPH | 80,352 € |