






| Kód produktu: | UCIB0000A4x3A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 637,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 353,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,47 kg |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
Nástěnný klip pro uchycení poznámek formou papíru formátu A4
Těžká a tvarovaná hliníková klipová deska je určena pro nejnáročnější prostředí, jako je zdravotní péče, kanceláře, catering a veškeré venkovní práce. Hladký povrch umožňuje snadné čištění výrobku. Je vybaven stříbrným eloxovaným, silným a velkokapacitním klipem. Kulaté rohy umožňují bezpečné používání v pracovních prostorech. Standardní se zasunovatelným závěsným hákem a magnetem na zadní straně.
Dodáváno včetně zadní nástěnné lišty k jednoduchému uchycení magnetických kapes.
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,00 Kč |
| Cena s DPH | 67,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 904,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 723,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 843,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 230,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 329,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 687,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 990,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 827,90 Kč |