

| Kód produktu: | UQBET00N92-T |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 89,352 € |
| Cena bez DPH: | 73,844 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 5 dnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,5 kg |
| Rozměr prospektu: | 900x2000 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 900x1980 mm |
| Specifikace: | s tištěným banerem |
| Výška: | 2030 mm |
| Šířka: | 903 mm |
| Hloubka: | 413 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 73,844 € | 89,352 € | ||
| 10 + | 70,187 € | 84,926 € | ||
| 20 + | 66,489 € | 80,451 € | ||
| 50 + | 63,530 € | 76,871 € |
Lehký Přenosný stojan Banner Display 90x200 cm včetně tištěného banneru pro rychlé vystavení reklamní komunikace. Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz a rychlé rozložení. Zaklapávací profily umožňují rychlou výměnu banneru.
Dodáváno bez transportního tubusu, pouze v uzaviratelném pytli. Využití pouze do interiérů.
| Cena bez DPH: | 29,998 € |
| Cena s DPH | 36,298 € |
| Cena bez DPH: | 51,161 € |
| Cena s DPH | 61,905 € |
| Cena bez DPH: | 29,998 € |
| Cena s DPH | 36,298 € |
| Cena bez DPH: | 28,601 € |
| Cena s DPH | 34,607 € |
| Cena bez DPH: | 79,392 € |
| Cena s DPH | 96,064 € |
| Cena bez DPH: | 30,655 € |
| Cena s DPH | 37,093 € |
| Cena bez DPH: | 70,351 € |
| Cena s DPH | 85,125 € |
| Cena bez DPH: | 52,887 € |
| Cena s DPH | 63,993 € |
| Cena bez DPH: | 26,628 € |
| Cena s DPH | 32,220 € |