| Kód produktu: | TB-TISK-2430D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 416,502 € |
| Cena bez DPH: | 344,217 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 5 dní |
| Skladem: | 0 ks |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 2460x3000 mm |
| Specifikace: | samotný banner |
| Výška: | 2460 mm |
| Šířka: | 3000 mm |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 344,217 € | 416,502 € | ||
| 3 + | 326,989 € | 395,657 € | ||
| 5 + | 309,762 € | 374,812 € | ||
| 10 + | 296,021 € | 358,186 € |
PVC Banner s tunýlky a plnobarevným tiskem
Určeno pro teleskopické bannerové výstavní stěny. Banner opatřen ve vrchní a spodní části tunýlky pro nasunutí na tyče konstrukce.
Pouze samotný potištěný banner bez vypínací konstrukce, tu je nutné dokoupit zvlášť.
| Cena bez DPH: | 148,564 € |
| Cena s DPH | 179,763 € |
| Cena bez DPH: | 172,108 € |
| Cena s DPH | 208,251 € |
| Cena bez DPH: | 102,789 € |
| Cena s DPH | 124,375 € |
| Cena bez DPH: | 148,564 € |
| Cena s DPH | 179,763 € |
| Cena bez DPH: | 120,919 € |
| Cena s DPH | 146,312 € |
| Cena bez DPH: | 139,541 € |
| Cena s DPH | 168,844 € |
| Cena bez DPH: | 71,698 € |
| Cena s DPH | 86,755 € |
| Cena bez DPH: | 253,815 € |
| Cena s DPH | 307,116 € |