





| Kód produktu: | 1800475030 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 13,963 € |
| Cena bez DPH: | 11,540 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 60 mm |
| Šířka: | 507 mm |
| Hloubka: | 470 mm |
Čtvercový poklop k plastovému odpadkovému koši DURABLE DURABIN 90 s úchyty pro snadné odnětí -Žlutý
| Cena bez DPH: | 36,345 € |
| Cena s DPH | 43,977 € |
| Cena bez DPH: | 36,345 € |
| Cena s DPH | 43,977 € |
| Cena bez DPH: | 36,345 € |
| Cena s DPH | 43,977 € |
| Cena bez DPH: | 36,345 € |
| Cena s DPH | 43,977 € |
| Cena bez DPH: | 19,836 € |
| Cena s DPH | 24,001 € |
| Cena bez DPH: | 12,567 € |
| Cena s DPH | 15,206 € |
| Cena bez DPH: | 10,883 € |
| Cena s DPH | 13,168 € |
| Cena bez DPH: | 9,322 € |
| Cena s DPH | 11,280 € |
| Cena bez DPH: | 31,910 € |
| Cena s DPH | 38,611 € |
| Cena bez DPH: | 295,688 € |
| Cena s DPH | 357,782 € |
| Cena bez DPH: | 9,158 € |
| Cena s DPH | 11,081 € |
| Cena bez DPH: | 12,567 € |
| Cena s DPH | 15,206 € |
| Cena bez DPH: | 9,487 € |
| Cena s DPH | 11,479 € |
| Cena bez DPH: | 13,511 € |
| Cena s DPH | 16,349 € |
| Cena bez DPH: | 28,830 € |
| Cena s DPH | 34,884 € |
| Cena bez DPH: | 12,608 € |
| Cena s DPH | 15,255 € |