





| Kód produktu: | 1800475020 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 13,958 € |
| Cena bez DPH: | 11,535 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Zelená |
| Výška: | 60 mm |
| Šířka: | 507 mm |
| Hloubka: | 470 mm |
Čtvercový poklop k plastovému odpadkovému koši DURABLE DURABIN 90 s úchyty pro snadné odnětí - Zelený
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 9,154 € |
| Cena s DPH | 11,077 € |
| Cena bez DPH: | 27,545 € |
| Cena s DPH | 33,330 € |
| Cena bez DPH: | 18,350 € |
| Cena s DPH | 22,203 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 10,878 € |
| Cena s DPH | 13,163 € |
| Cena bez DPH: | 37,931 € |
| Cena s DPH | 45,897 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 8,333 € |
| Cena s DPH | 10,083 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 9,319 € |
| Cena s DPH | 11,275 € |
| Cena bez DPH: | 10,878 € |
| Cena s DPH | 13,163 € |