

| Kód produktu: | 4DA5P |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,705 € |
| Cena bez DPH: | 10,500 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3246 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x200 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 153x146x23 mm |
| Výška: | 255 mm |
| Šířka: | 157 mm |
| Hloubka: | 158 mm |
| Kapacita: | 4x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,500 € | 12,705 € | ||
| 50 + | 10,172 € | 12,308 € | ||
| 100 + | 9,762 € | 11,812 € | ||
| 250 + | 9,229 € | 11,167 € |
Pultový plastový zásobník na letáky 4xA5 nad sebou stojací s menší kapsou navíc - ca 1000 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 4x 200 listů (135g) formátu A5
| Cena bez DPH: | 16,038 € |
| Cena s DPH | 19,406 € |
| Cena bez DPH: | 4,061 € |
| Cena s DPH | 4,913 € |
| Cena bez DPH: | 68,909 € |
| Cena s DPH | 83,380 € |
| Cena bez DPH: | 7,342 € |
| Cena s DPH | 8,884 € |
| Cena bez DPH: | 8,039 € |
| Cena s DPH | 9,728 € |
| Cena bez DPH: | 9,803 € |
| Cena s DPH | 11,862 € |
| Cena bez DPH: | 9,229 € |
| Cena s DPH | 11,167 € |
| Cena bez DPH: | 8,285 € |
| Cena s DPH | 10,025 € |
| Cena bez DPH: | 8,450 € |
| Cena s DPH | 10,224 € |
| Cena bez DPH: | 22,559 € |
| Cena s DPH | 27,297 € |
| Cena bez DPH: | 4,061 € |
| Cena s DPH | 4,913 € |
| Cena bez DPH: | 35,685 € |
| Cena s DPH | 43,179 € |