


| Kód produktu: | BC93-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2,135 € |
| Cena bez DPH: | 1,764 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 198 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,03 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 50 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 91x22x18 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Hloubka: | 38 mm |
| Formát: | vizitka |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,764 € | 2,135 € | ||
| 50 + | 1,682 € | 2,036 € | ||
| 100 + | 1,641 € | 1,986 € | ||
| 250 + | 1,600 € | 1,936 € |
Pultový plastový stojánek na vizitky na šířku stojací - ca 40-60 vizitek
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníku zhruba: 40 vizitek (300g s laminem) nebo 60 ks (250g bez lamina)
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 94 x 22 (12) x 18 mm
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 3,365 € |
| Cena s DPH | 4,071 € |
| Cena bez DPH: | 7,263 € |
| Cena s DPH | 8,788 € |
| Cena bez DPH: | 1,805 € |
| Cena s DPH | 2,185 € |
| Cena bez DPH: | 2,585 € |
| Cena s DPH | 3,128 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 1,970 € |
| Cena s DPH | 2,383 € |
| Cena bez DPH: | 2,052 € |
| Cena s DPH | 2,483 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| Cena s DPH | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 2,585 € |
| Cena s DPH | 3,128 € |
| Cena bez DPH: | 5,416 € |
| Cena s DPH | 6,554 € |
| Cena bez DPH: | 2,749 € |
| Cena s DPH | 3,327 € |
| Cena bez DPH: | 2,011 € |
| Cena s DPH | 2,433 € |