| Kód produktu: | AA5PXS-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 118 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,224 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 2 listů |
| Výška: | 151 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 69 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 139,00 Kč | 168,19 Kč | ||
| 20 + | 135,00 Kč | 163,35 Kč | ||
| 50 + | 129,00 Kč | 156,09 Kč | ||
| 100 + | 122,00 Kč | 147,62 Kč |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A5 ve tvaru A na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 363,00 Kč |
| Cena s DPH | 439,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 363,00 Kč |
| Cena s DPH | 439,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,00 Kč |
| Cena s DPH | 300,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,00 Kč |
| Cena s DPH | 249,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,00 Kč |
| Cena s DPH | 300,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 224,00 Kč |
| Cena s DPH | 271,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,00 Kč |
| Cena s DPH | 117,37 Kč |