


| Kód produktu: | TA6PXV-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2,830 € |
| Cena bez DPH: | 2,339 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 480 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,085 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 152 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,339 € | 2,830 € | ||
| 40 + | 2,257 € | 2,731 € | ||
| 120 + | 2,175 € | 2,632 € | ||
| 240 + | 2,052 € | 2,483 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A6 ve tvaru T na výšku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 7,838 € |
| Cena s DPH | 9,483 € |
| Cena bez DPH: | 2,544 € |
| Cena s DPH | 3,078 € |
| Cena bez DPH: | 5,909 € |
| Cena s DPH | 7,150 € |
| Cena bez DPH: | 3,201 € |
| Cena s DPH | 3,873 € |
| Cena bez DPH: | 7,181 € |
| Cena s DPH | 8,689 € |
| Cena bez DPH: | 7,181 € |
| Cena s DPH | 8,689 € |
| Cena bez DPH: | 2,626 € |
| Cena s DPH | 3,178 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 7,181 € |
| Cena s DPH | 8,689 € |
| Cena bez DPH: | 3,201 € |
| Cena s DPH | 3,873 € |
| Cena bez DPH: | 2,052 € |
| Cena s DPH | 2,483 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |