



| Kód produktu: | LA4PXS-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6,876 € |
| Cena bez DPH: | 5,683 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 435 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,293 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 203 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5,683 € | 6,876 € | ||
| 30 + | 5,518 € | 6,677 € | ||
| 120 + | 5,312 € | 6,427 € | ||
| 240 + | 5,024 € | 6,079 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A4 ve tvaru L na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 12,189 € |
| Cena s DPH | 14,748 € |
| Cena bez DPH: | 17,789 € |
| Cena s DPH | 21,524 € |
| Cena bez DPH: | 23,389 € |
| Cena s DPH | 28,301 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 4,324 € |
| Cena s DPH | 5,232 € |
| Cena bez DPH: | 23,389 € |
| Cena s DPH | 28,301 € |
| Cena bez DPH: | 19,148 € |
| Cena s DPH | 23,169 € |
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 3,706 € |
| Cena s DPH | 4,484 € |
| Cena bez DPH: | 182,829 € |
| Cena s DPH | 221,223 € |
| Cena bez DPH: | 6,053 € |
| Cena s DPH | 7,324 € |