



| Kód produktu: | LA4PXS-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 166,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 138,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 435 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,293 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 203 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 138,00 Kč | 166,98 Kč | ||
| 30 + | 134,00 Kč | 162,14 Kč | ||
| 120 + | 129,00 Kč | 156,09 Kč | ||
| 240 + | 122,00 Kč | 147,62 Kč |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A4 ve tvaru L na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 634,00 Kč |
| Cena s DPH | 767,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 630,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 286,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 976,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,00 Kč |
| Cena s DPH | 127,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |