



| Kód produktu: | UPYPE00000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 70,308 € |
| Cena bez DPH: | 58,106 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Rozměr prospektu: | 480x815 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 830 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 880 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 58,106 € | 70,308 € | ||
| 5 + | 55,188 € | 66,777 € | ||
| 10 + | 52,311 € | 63,297 € | ||
| 25 + | 49,969 € | 60,463 € |
Jednoduchý plastový áčkový stojan pro různé účely - Áčko pro přímý
tisk
V nabídce verze vhodná pro přímý inkoustový tisk, verze pro
nalepení samolepky, nebo verze na psaní křídou, či křídovými fixami
| Cena bez DPH: | 182,125 € |
| Cena s DPH | 220,371 € |
| Cena bez DPH: | 91,720 € |
| Cena s DPH | 110,981 € |
| Cena bez DPH: | 157,304 € |
| Cena s DPH | 190,338 € |
| Cena bez DPH: | 91,720 € |
| Cena s DPH | 110,981 € |
| Cena bez DPH: | 65,338 € |
| Cena s DPH | 79,059 € |
| Cena bez DPH: | 58,106 € |
| Cena s DPH | 70,308 € |
| Cena bez DPH: | 182,125 € |
| Cena s DPH | 220,371 € |