

| Kód produktu: | M0160PRINT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,611 € |
| Cena bez DPH: | 10,423 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5000 ks |
| Minimální odběr: | 25 ks |
| Termín dodání: | do týdne |
| Hmotnost Netto: | 0,22 kg |
| Rozměr prospektu: | 154x154 mm |
| Specifikace: | od 25 ks |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 22 mm |
| Šířka: | 174 mm |
| Hloubka: | 174 mm |
| Provedení: | s etiketou |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,423 € | 12,611 € | ||
| 50 + | 8,617 € | 10,427 € | ||
| 100 + | 7,632 € | 9,235 € | ||
| 250 + | 7,017 € | 8,490 € |
Plastový mincovník PERFECT
Mincovník je vyroben ze dvou elementů: Základna a vrchní díl. Obě části jsou vyrobené z vysoce transparentního akrylu. Mezi těmito části je umístěna tištěná papírová etiketa. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Zakřivení mincovníku umožňuje snadné sejmutí mincí.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 9,397 € |
| Cena s DPH | 11,370 € |
| Cena bez DPH: | 8,617 € |
| Cena s DPH | 10,427 € |
| Cena bez DPH: | 8,248 € |
| Cena s DPH | 9,980 € |
| Cena bez DPH: | 7,468 € |
| Cena s DPH | 9,037 € |
| Cena bez DPH: | 7,714 € |
| Cena s DPH | 9,334 € |
| Cena bez DPH: | 8,494 € |
| Cena s DPH | 10,278 € |
| Cena bez DPH: | 12,967 € |
| Cena s DPH | 15,690 € |
| Cena bez DPH: | 5,827 € |
| Cena s DPH | 7,050 € |
| Cena bez DPH: | 8,494 € |
| Cena s DPH | 10,278 € |
| Cena bez DPH: | 9,274 € |
| Cena s DPH | 11,221 € |
| Cena bez DPH: | 4,801 € |
| Cena s DPH | 5,809 € |
| Cena bez DPH: | 7,140 € |
| Cena s DPH | 8,639 € |