



| Kód produktu: | M0120PRINT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7,050 € |
| Cena bez DPH: | 5,827 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5000 ks |
| Minimální odběr: | 25 ks |
| Termín dodání: | do týdne |
| Hmotnost Netto: | 0,12 kg |
| Rozměr prospektu: | 155x125 mm |
| Specifikace: | od 25 ks |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 15 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Provedení: | s etiketou |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5,827 € | 7,050 € | ||
| 50 + | 4,801 € | 5,809 € | ||
| 100 + | 4,185 € | 5,064 € | ||
| 250 + | 3,570 € | 4,320 € |
Plastový mincovník MINI MAX One
Moderní design je charakteristický pro mincovník MINI MAX, který je vyrobený z vysoce transparentního akrylu. Sestává se ze dvou částí s možností vložit papírovou etiketu. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Jednoduchá stavba a nízká váha napomáhají k jeho nízké ceně.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 8,494 € |
| Cena s DPH | 10,278 € |
| Cena bez DPH: | 13,993 € |
| Cena s DPH | 16,931 € |
| Cena bez DPH: | 7,468 € |
| Cena s DPH | 9,037 € |
| Cena bez DPH: | 7,140 € |
| Cena s DPH | 8,639 € |
| Cena bez DPH: | 4,801 € |
| Cena s DPH | 5,809 € |
| Cena bez DPH: | 12,967 € |
| Cena s DPH | 15,690 € |
| Cena bez DPH: | 8,248 € |
| Cena s DPH | 9,980 € |
| Cena bez DPH: | 9,397 € |
| Cena s DPH | 11,370 € |
| Cena bez DPH: | 8,617 € |
| Cena s DPH | 10,427 € |
| Cena bez DPH: | 7,468 € |
| Cena s DPH | 9,037 € |
| Cena bez DPH: | 10,423 € |
| Cena s DPH | 12,611 € |
| Cena bez DPH: | 7,714 € |
| Cena s DPH | 9,334 € |