








| Kód produktu: | UPSD1300A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 220,144 € |
| Cena bez DPH: | 181,938 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 1090 mm |
| Šířka: | 674 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
Plastový áčkový poutač Street SignPro Deco na plakát formátu A1 - Šedý
Street SignPro Deco je vyroben z odolného plastu a je venkovním oboustranným áčkovým stojanem pro dva plakáty formátu A1.
Je opatřen tvarovanou rukojetí pro snadnou přepravu na kolečkách. Je skládací pro úsporu místa ve skladu. V nabídce v černé, šedé a béžové barvě.
Rám jenž překrývá vložený plakát je s antireflexní ochranou a je opatřen skrytým uzamykáním, aby se zabránilo nechtěnému přístupu k plakátu.
V topu stojanu je prostor pro Vaše logo.
Stojany jsou určeny pro venkovní i interiérové použití.
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 119,704 € |
| Cena s DPH | 144,842 € |
| Cena bez DPH: | 60,016 € |
| Cena s DPH | 72,620 € |
| Cena bez DPH: | 20,772 € |
| Cena s DPH | 25,134 € |
| Cena bez DPH: | 37,192 € |
| Cena s DPH | 45,002 € |
| Cena bez DPH: | 6,691 € |
| Cena s DPH | 8,096 € |
| Cena bez DPH: | 20,772 € |
| Cena s DPH | 25,134 € |
| Cena bez DPH: | 35,673 € |
| Cena s DPH | 43,165 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 63,629 € |
| Cena s DPH | 76,991 € |
| Cena bez DPH: | 26,519 € |
| Cena s DPH | 32,088 € |
| Cena bez DPH: | 19,499 € |
| Cena s DPH | 23,594 € |