








| Kód produktu: | UPSD1300A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 362,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 432,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 1090 mm |
| Šířka: | 674 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
Plastový áčkový poutač Street SignPro Deco na plakát formátu A1 - Šedý
Street SignPro Deco je vyroben z odolného plastu a je venkovním oboustranným áčkovým stojanem pro dva plakáty formátu A1.
Je opatřen tvarovanou rukojetí pro snadnou přepravu na kolečkách. Je skládací pro úsporu místa ve skladu. V nabídce v černé, šedé a béžové barvě.
Rám jenž překrývá vložený plakát je s antireflexní ochranou a je opatřen skrytým uzamykáním, aby se zabránilo nechtěnému přístupu k plakátu.
V topu stojanu je prostor pro Vaše logo.
Stojany jsou určeny pro venkovní i interiérové použití.
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 528,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 500,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 788,00 Kč |
| Cena s DPH | 953,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 414,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 710,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,00 Kč |
| Cena s DPH | 575,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 438,15 Kč |