






| Kód produktu: | PDSWA2C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 317,335 € |
| Cena bez DPH: | 262,261 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1807 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 262,261 € | 317,335 € | ||
| 5 + | 249,166 € | 301,491 € | ||
| 10 + | 236,030 € | 285,597 € | ||
| 20 + | 225,530 € | 272,891 € |
Podlahový oboustranný stojan se zavěšenou kapsou na plakát A2 - Černý
Celohliníková konstrukce osazená kapsou pro vložení plakátu.
Varianty v naši nabídce - černá, nebo stříbrná, s klaprámem pro plakát A1, nebo 2xA1 nad sebou, či se zavěšenou kapsou A1, nebo A2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu ke zhlédnutí na uvedeném odkazu: https://vimeo.com/922845816
| Cena bez DPH: | 243,731 € |
| Cena s DPH | 294,914 € |
| Cena bez DPH: | 202,718 € |
| Cena s DPH | 245,288 € |
| Cena bez DPH: | 192,464 € |
| Cena s DPH | 232,882 € |
| Cena bez DPH: | 56,660 € |
| Cena s DPH | 68,559 € |
| Cena bez DPH: | 190,694 € |
| Cena s DPH | 230,740 € |
| Cena bez DPH: | 12,436 € |
| Cena s DPH | 15,047 € |
| Cena bez DPH: | 129,874 € |
| Cena s DPH | 157,148 € |
| Cena bez DPH: | 270,290 € |
| Cena s DPH | 327,051 € |
| Cena bez DPH: | 32,283 € |
| Cena s DPH | 39,063 € |
| Cena bez DPH: | 107,268 € |
| Cena s DPH | 129,794 € |
| Cena bez DPH: | 45,666 € |
| Cena s DPH | 55,256 € |
| Cena bez DPH: | 191,929 € |
| Cena s DPH | 232,234 € |