






| Kód produktu: | PDSWA2C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7 706,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 369,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1807 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6 369,00 Kč | 7 706,49 Kč | ||
| 5 + | 6 051,00 Kč | 7 321,71 Kč | ||
| 10 + | 5 732,00 Kč | 6 935,72 Kč | ||
| 20 + | 5 477,00 Kč | 6 627,17 Kč |
Podlahový oboustranný stojan se zavěšenou kapsou na plakát A2 - Černý
Celohliníková konstrukce osazená kapsou pro vložení plakátu.
Varianty v naši nabídce - černá, nebo stříbrná, s klaprámem pro plakát A1, nebo 2xA1 nad sebou, či se zavěšenou kapsou A1, nebo A2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu ke zhlédnutí na uvedeném odkazu: https://vimeo.com/922845816
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 713,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 005,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 316,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |