

| Kód produktu: | KRA1G25B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 58,340 € |
| Cena bez DPH: | 48,215 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1048 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,46 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x821 mm |
| Specifikace: | Protipožární atest |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 872 mm |
| Šířka: | 625 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 48,215 € | 58,340 € | ||
| 10 + | 45,794 € | 55,411 € | ||
| 20 + | 43,373 € | 52,481 € | ||
| 50 + | 41,444 € | 50,148 € |
Zaklapávací rám s protipožární certifikací B1 formátu A1 (594x841mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Odolnost vůči ohni - klaprám má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven nárazuvzdornou plechovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 6,565 € |
| Cena s DPH | 7,944 € |
| Cena bez DPH: | 22,035 € |
| Cena s DPH | 26,663 € |
| Cena bez DPH: | 16,332 € |
| Cena s DPH | 19,761 € |
| Cena bez DPH: | 18,835 € |
| Cena s DPH | 22,790 € |
| Cena bez DPH: | 365,203 € |
| Cena s DPH | 441,896 € |
| Cena bez DPH: | 29,955 € |
| Cena s DPH | 36,245 € |
| Cena bez DPH: | 12,146 € |
| Cena s DPH | 14,697 € |
| Cena bez DPH: | 238,982 € |
| Cena s DPH | 289,169 € |
| Cena bez DPH: | 62,413 € |
| Cena s DPH | 75,519 € |
| Cena bez DPH: | 61,387 € |
| Cena s DPH | 74,278 € |
| Cena bez DPH: | 90,070 € |
| Cena s DPH | 108,984 € |
| Cena bez DPH: | 17,398 € |
| Cena s DPH | 21,052 € |
| Cena bez DPH: | 104,719 € |
| Cena s DPH | 126,710 € |
| Cena bez DPH: | 327,780 € |
| Cena s DPH | 396,614 € |
| Cena bez DPH: | 157,078 € |
| Cena s DPH | 190,065 € |