



| Kód produktu: | 173203 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 27,354 € |
| Cena bez DPH: | 22,607 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,095 kg |
| Specifikace: | norma ISO 7010 |
| Barva: | Červená |
| Průměr: | 430 mm |
| Tloušťka: | 0,4 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem i stěnu |
| Provedení: | Samolepící |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 22,607 € |
| Cena s DPH | 27,354 € |
| Cena bez DPH: | 61,067 € |
| Cena s DPH | 73,890 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 61,067 € |
| Cena s DPH | 73,890 € |
| Cena bez DPH: | 5,394 € |
| Cena s DPH | 6,527 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 24,665 € |
| Cena s DPH | 29,845 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 74,985 € |
| Cena s DPH | 90,731 € |