| Kód produktu: | 495923 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,110 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 864,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 045,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 500,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |